
Solhøgda leirsted søker leirstedmedarbeider med kjøkkenansvar i 40-50 % midlertidig stilling.
Solhøgda leirsted ligger i Ålvundfjord på Nordmøre.
Vi søker nå:
40-50 % midlertidig stilling fra aug. 2025 til sommeren 2026
Arbeidet innebærer:
Kvalifikasjoner:
Vi kan tilby:
Du må kunne gå turnus, både dag og kveld, alle ukedager.
Du må forplikte deg til å arbeide etter Solhøgdas kristne verdigrunnlag.
Politiattest må fremlegges ved tiltredelse.
For spørsmål eller informasjon kontakt daglig leder Arne-Johan Gagnat, solhogda@leirsted.no, tlf. 90 94 20 08
Søknad, CV og referanser sendes til Solhøgda på epost: solhogda@leirsted.no
Søknadsfrist: Snarest
Tiltredelse: aug. 2025
Norsk Luthersk Misjonssamband er behandlingsansvarlig for de personopplysningene du sender inn i søknaden din, jf. personvernforordningen artikkel 4.
Når du søker på en stilling, samtykker du til at vi registrerer og samler inn de personlige opplysningene du gir oss i søknaden din i rekrutteringsprosessen, jf. personvernforordningen artikkel 6. Hvis du oppgir personopplysninger som sier noe om din religion, avgir du med dette et spesifikt samtykke til at vi kan behandle dine særlige kategorier av personopplysninger, jf. personvernforordningen artikkel 9.
Vi beholder dine personopplysninger til rekrutteringsprosessen er avsluttet, for deretter å slette all informasjon om deg om ikke annet er avtalt med et nytt samtykke.
Du kan be om innsyn i de personopplysninger Norsk Luthersk Misjonssamband har om deg. Du kan også be om at vi retter ukorrekte opplysninger eller sletter informasjon om deg. Du har når som helst mulighet til å trekke tilbake samtykket til at vi behandler personopplysningene dine i en rekrutteringsprosess. Dette kan gjøres ved å kontakte oss på e-post. Vi kommer da til å fjerne søknaden og slette personopplysningene som er forbundet med søknaden fra rekrutteringssystemet.
Ved å sende inn din søknad:
Mer informasjon om hvordan vi behandler dine personopplysninger finner du i vår personvernerklæring her.